Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Перші летальні випадки від грипу та..
  • 19.02.18

Несвоєчасне звернення за медичною допомогою призвело до смерті двох дітей. Семирічна…

Детальніше »

Кір прогресує і забирає життя
  • 14.02.18

Ще один летальний випадок — в Мукачево від кору померла п’ятирічна…

Детальніше »

Школи масово закриваються на карант..
  • 13.02.18

За даними КМДА, за шостий тиждень року, грип додав до свого…

Детальніше »

Діти Маріуполя страждають від високої температури. Батьки підозрюють грип.

14.05.13
У м. Маріуполь дошкільнята і школярі набагато частіше почали хворіти на вірусні інфекції, що супроводжуються дуже високою температурою, аж до 40 градусів. На думку батьків, в Маріуполі з’явився невідомий вірус, який викликає простудні захворювання з супутньою високою температурою.
Проте начальник епідемічного відділу Тетяна Нікош (заст. головного державного санітарного лікаря м. Маріуполя, заст.начальника Маріупольського міського Управління головного управління Держсанепідслужби по Донецькій області) заявляє, що ніяких нових штамів вірусу грипу в країні не реєструвалося.
Лікарі підкреслюють, що висока температура часто зустрічається при захворюванні на ГРВІ. Фахівці з міської дитячої поліклініки № 1 відзначають, що більшість серед захворілих — це діти шкільного віку. Враховуючи мінливу погоду, після досить тривалої холодної весни, різко настала літня спека. Цей факт і міг вплинути на поширення вірусної інфекції.
Але фахівці СЕС акцентують: зараз рівень захворюваності на ГРВІ в місті невисокий, цей показник істотно нижчий епідемічного порогу.
СЕС рекомендує: при появі ознак простуди і збільшенні температури у дітей — не варто займатися самолікуванням, відразу ж потрібно звернутися за медичною допомогою.

За матеріалами: УРА-Информ.Донбасс 

Імунофлазід для профілактики грипу та ГРВІ

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.