Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Після спаду захворюваності, грип та..
  • 22.03.18

За даними епіднагляду загалом по Україні рівень захворюваності 565 осіб на…

Детальніше »

Епідемія грипу та ГРВІ йде на спад
  • 16.03.18

З настанням весни рівень захворюваність почав знижуватися. За підсумками попереднього тижня…

Детальніше »

Поширення грипу та ГРВІ триває
  • 12.03.18

Відповідно до звітів за попередній тиждень, показник захворюваності досяг 725 осіб…

Детальніше »

Дослідники встановили, коли імунна система найбільш активна

08.06.15
Вчені з Кембріджського університету (Велика Британія) після проведених досліджень прийшли до висновку, що імунна реакція організму демонструє більшу стійкість в літній період. Цей факт пояснює, чому нашому організму доводиться частіше боротися з хворобами в зимовий час.
У ході проведених досліджень було вивчено 23 000 генів жінок і чоловіків, які проживали в різних державах земної кулі. Це дозволило фахівцям з’ясувати той факт, що близько 25% всіх генів поводяться по-іншому в залежності від пори року, і, що найважливіше, ті гени, які відповідають за придушення хвороб, найбільшу активність проявляли саме в літній період.
У момент експериментів на мишах, один з генів (ARNTL), який відповідає за боротьбу з інфекціями у мишей, ставав найбільш активним в літні місяці. А цей факт дозволив припустити, що такі ж зміни в роботі генів повинні спостерігатися і у людини. Дослідники припускають, що гени можуть піддаватися впливу зовнішніх факторів, в т.ч. сонячній активності, температурі навколишнього середовища.
Як показала практика та попередні дослідження, цілий ряд серйозних захворювань людського організму, в т.ч. інсульти та інфаркти, як правило, відбуваються в більшій мірі саме в зимові місяці. Дане дослідження британських вчених з Кембріджу вперше висвітлило «сезонність» в роботі імунної системи. Ця рабюота дає можливість знайти пояснення, чому люди саме в зимові місяці частіше стикаються з рядом захворювань, включаючи хвороби серця, артрити і діабет.
І хоча сам механізм, що пояснює такі варіації імунної системи, поки що не встановлено, дослідники все ж вважають, що їх відкриття дасть можливість лікарям з найбільшою ефективністю проводити лікування певних хвороб в літній період.
За матеріалами http://expres.ua/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.