Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Перші летальні випадки від грипу та..
  • 19.02.18

Несвоєчасне звернення за медичною допомогою призвело до смерті двох дітей. Семирічна…

Детальніше »

Кір прогресує і забирає життя
  • 14.02.18

Ще один летальний випадок — в Мукачево від кору померла п’ятирічна…

Детальніше »

Школи масово закриваються на карант..
  • 13.02.18

За даними КМДА, за шостий тиждень року, грип додав до свого…

Детальніше »

Грип наступає на Дніпропетровськ

20.03.14

У погодних умовах вбачає різкий стрибок захворюваності на грип ГРВІ керівник епідвідділу Головного управління держсанепідслужби по Дніпропетровській області. В області щотижня захворюваність на грип та ГРВІ в середньому збільшується на 15-18 відсотків. Починаючи з початку лютого в загальному вона зросла більш ніж на 50 відсотків, а найбільш високих показників досягла минулого тижня — зареєстрували майже 30 тисяч хворих. Хворіють переважно діти — це більше 65% з усіх випадків.

Найбільш інтенсивно хворіють школярі. Показник захворюваності минулого тижня досяг 90,1, при цьому він все ж нижче епідемічного порогу практично на 30%. На окремих ділянках відзначають максимально наближений до епідемічних рівням показник — у Нікополі, Кривому Розі, Жовтих Водах, Павлограді, Тернівці, в Новомосковському і Павлоградському районах.

ГРВІ та грип і реєструють без поділу, адже щоб з хворих на гостру респіраторну інфекцію виділити носія грипу, необхідно проведення спеціальних досліджень.

На даний момент у Дніпропетровській області, як і по решті частини України, циркулює вірус грипу А/H3N2. Відзначені також поодинокі випадки грипу A/H1N1 (Каліфорнія), занесеного в Україну 2009 році, до 13% — вірус грипу В, який викликає більш легкі форми перебігу захворювання.

Імунофлазід сироп для лікування грипу та ГРВІ

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.