Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

Вірус кору поступово відступає
  • 05.07.18

Вірус все ще поширюється, але кількісний показник знизився на 25% від…

Детальніше »

Кір продовжує розповсюджуватися
  • 27.06.18

За останніми даними, від кору, вірніше від ускладнень, викликаних цим захворюванням,…

Детальніше »

Харківські медики зафіксували зростання захворюваності на кашлюк у дітей.

29.04.15
Більшість дітей, які захворіли, виявилися нещепленими. За інформацією Головного управління Держсанепідслужби в Харківській області, в місті склалася напружена епідемічна ситуація з коклюшу. Основною причиною захворюваності на кашлюк зараз є відсутність вакцинації, кажуть фахівці.
За інформацією, наданою Ларисою Бідненко, заст. начальника відділу епіднагляду Управління організації держсанепіднагляду ГУ Держсанепідслужби в Харківській області, за перший квартал 2015 зафіксовано 41 випадок захворювання на кашлюк. Це на 23 випадки більше, порівняно з аналогічним періодом 2014 року.
Лариса Бідненко також повідомила, що в ході проведених епід. розслідувань було встановлено, що проти кашлюку були зроблено щеплення лише близько 66% хворих.
Як правило, найбільш часто на кашлюк хворіють діти молодшого, дошкільного віку. Однак в 2015 році основна маса хворих — це діти до 17 років. Фахівці попереджають: кашлюк дуже підступне інфекційне захворювання верхніх дихальних шляхів, найбільш небезпечна дана інфекція у віці до двох років.
Єдиний найбільш надійний метод специфічної профілактики кашлюку — це вакцинація.
Слід зазначити, що діти виявилися нещепленими не тільки з вини батьків. За даними Управління організації держсанепіднагляду ГУ Держсанепідслужби в Харківській області, в минулому році не отримував щеплення проти туберкульозу кожна четверта новонароджена дитина Харківського регіону, кожна друга дитина у віці до 18 місяців не була щеплена проти поліомієліту, дифтерії, кашлюку, правця. Вакцинацію проти кору, краснухи, паротиту, у віці 1 — 6 років провели лише 62% і 42% дітей, відповідно. Проти дифтерії та правця дітям з шести років і дорослим із-за відсутності вакцин АДС, АДС-м і АД-м щеплення практично не проводилися.
Така ж складна ситуація в питанні імунопрофілактики інфекційних захворювань зафіксована і за перші три місяці поточного, 2015 року.
У зв’язку з дефіцитом та малим асортиментом вакцин, які на сьогодні закуповуються за кошти державного бюджету, стан імунопрофілактики в Україні є вкрай несприятливим.
На поточний момент Харківська область вже відносно забезпечена вакцинами для проведення профілактичних заходів проти туберкульозу, кору, паротиту, дифтерії, краснухи, коклюшу, правця, поліомієліту та вірусного гепатиту В. А от питання захисту на державному рівні від таких небезпечних інфекцій, як грип, папіломавірус, пневмококової, менінгококова інфекції сьогодні змушені відтермінувати.
За матеріалами http://vecherniy.kharkov.ua/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.