Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Щеплення від кору для дорослих
  • 14.06.18

За останніми даними, кір набирає обертів. Всього захворіло 20,5 тисяч осіб,…

Детальніше »

Нова хвиля спалаху кору
  • 04.06.18

За останніми даними, кір з новою силою поширюється в Україні. З…

Детальніше »

Літо і застуди
  • 24.05.18

Багато хто вважає, що застудами хворіють тільки в холодну пору року….

Детальніше »

МЗС України попереджає про наявність вірусу Зика в Таїланді

16.09.16

У зв’язку з різким зростанням випадків зараженням вірусом Зіка в Таїланді, перш за все в столиці, Бангкоку, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України, які мають намір відвідати цю країну або вже знаходяться на її території, заздалегідь вжити відповідних профілактичних заходів.

«У разі виявлення симптомів захворювання під час перебування в Таїланді (підвищена температура тіла, загальна слабкість, біль у суглобах і почервоніння очей), необхідно звертатися на» гарячу лінію «Інституту невідкладної медицини в Бангкоку по телефону 1669», — йдеться в повідомленні відомства.

У МЗС також нагадують, що, відповідно до законодавства України, громадяни при виїзді за кордон повинні бути застраховані з метою створення умов, що гарантують відшкодування їм витрат, пов’язаних з попаданням в надзвичайні обставини під час перебування за кордоном.

У випадках потрапляння в надзвичайні ситуації на території Таїланду, що загрожують їх життю та здоров’ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Королівстві Таїланд.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.