Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Перші летальні випадки від грипу та..
  • 19.02.18

Несвоєчасне звернення за медичною допомогою призвело до смерті двох дітей. Семирічна…

Детальніше »

Кір прогресує і забирає життя
  • 14.02.18

Ще один летальний випадок — в Мукачево від кору померла п’ятирічна…

Детальніше »

Школи масово закриваються на карант..
  • 13.02.18

За даними КМДА, за шостий тиждень року, грип додав до свого…

Детальніше »

Не щеплених від кору дітей не пускатимуть до дитсадків і шкіл

29.09.17

З початком навчального року кількість українських дітей, хворих на кір, продовжує зростати. Особливо складна ситуація спостерігається в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях. МОЗ України вводить заходи обережності, щоб запобігти поширенню інфекції. Зокрема, як повідомляє прес-служба МОЗ, в дитсадки і школи трьох зазначених вище областей не допускатимуться діти, які не були щеплені проти кору. Вони зможуть повернутися в дошкільні та загальноосвітні заклади після отримання всіх необхідних доз вакцин за календарем, пише Цензор.НЕТ.

Станом на початок вересня в Україні зареєстровано 1 627 випадків кору, двоє дітей в Одеській області померли. Найбільше хворих на кір зафіксовано в Івано-Франківській (747), Одеській (589) та Тернопільській (70) областях. В основному, на кір хворіють діти. Причому ті, які не були щеплені проти кору. МОЗ вкотре закликає батьків вакцинувати дітей. Для захисту від кору, згідно з календарем щеплень в Україні, потрібно отримати дві дози вакцини КПК. Вакцина проти кору, паротиту («свинки») і краснухи (виробництва Бельгії) є у всіх областях країни в достатній кількості.

 

 

 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.