Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Щеплення від кору для дорослих
  • 14.06.18

За останніми даними, кір набирає обертів. Всього захворіло 20,5 тисяч осіб,…

Детальніше »

Нова хвиля спалаху кору
  • 04.06.18

За останніми даними, кір з новою силою поширюється в Україні. З…

Детальніше »

Літо і застуди
  • 24.05.18

Багато хто вважає, що застудами хворіють тільки в холодну пору року….

Детальніше »

Памятка ВООЗ щодо дій у разі захворювання члена сім’ї на ГРВІ

26.12.14
За  даними ВООЗ, щорічно на ГРВІ хворіє кожен третій житель планети. Діти, які відвідують дошкільні заклади та школи, щорічно хворіють на ГРВІ від 2 до 12 разів.

У разі захворювання на ГРВІ дотримуйтесь наступних рекомендацій:

1.  Хворий повинен залишатися вдома, не відвідувати місця скупчення людей, у тому числі лікувальні закалади. Не слід допускати контакту хворого з іншими членами родини (крім особи, яка здійснює догляд).

2.  За появи перших симптомів захворювання негайно викликайте лікаря додому.

3.  Хворого потрібно розмістити в окремій кімнаті (або відгородити ширмою), створити  комфортні умови, тепло вдягнути, у разі підвищенної пітливості часто змінювати білизну. Температура повітря в кімнаті має бути 20-220С, кожні 2 години слід провітрювати. Вологе прибирання приміщення слід проводити декілька разів на добу.

4.  Під час кашлю та чхання хворий повинен прикривати рот та ніс одноразовими серветками, які потім необхідно утилізувати. Слід ретельно та часто мити руки водою з милом, особливо після кашлю та чхання.

5.  До раціону хворого на ГРВІ слід включати не менше 50% рослинної їжі та кисломолочні продукти. Водне навантаження має становити 1-1,5 л на добу (питна вода, мінеральні води, відвари шипшини, липи, калини, узвар тощо).

6. Слизові оболонки порожнини рота і носа слід зволожувати сольовим розчином (фізіологічний розчин: повну чайну ложку столової солі розчинити в 1 л кип’яченої води), не допускаючи їхнього пересихання.

7.  Грип завжди супроводжується високою температурою тіла. Пам’ятайте, що підвищення температури тіла при грипі є захисним механізмом, тому знижувати її слід лише тоді, коли вона перевищує 38,50С (у дітей — 38 0С).

За матеріалами статті «Пам’ятка. Рекомендації щодо дій у разі захворювання члена сім’ї на ГРВІ». «Здорово». — 12 (123), 2014.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.