Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

Вірус кору поступово відступає
  • 05.07.18

Вірус все ще поширюється, але кількісний показник знизився на 25% від…

Детальніше »

Кір продовжує розповсюджуватися
  • 27.06.18

За останніми даними, від кору, вірніше від ускладнень, викликаних цим захворюванням,…

Детальніше »

В Україні почалася епідемія грипу

11.02.15
В Україні почали закриватися школи на карантин через грип. На даний момент на вимушені канікули пішли школярі в Закарпатській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській областях.
У департаменті загальної середньої та дошкільної освіти міністерства повідомляють, що всі рішення щодо закриття на каратнтин приймаються місцевими радами.
Повідомляється, що тільки в Хмельницькій області перейдено епідемічний поріг по захворюваності на ГРВІ та грип. Протягом останнього тижня на ГРВІ та грип на території України захворіло майже 207 тисяч осіб, це на 20% більше, ніж на попередньому звітному тижні. Із загальної кількості хворих на ГРВІ та грип на 67,5% — це діти. Найбільша кількість людей звернулося до медиків за допомогою з симптомами ГРВІ та грипу в Запорізькій області, найменше — на території Харківської області.
На даному етапі в Україні найбільш поширений вірус грипу В, розповіли у Центрі грипу та ГРВІ при МОЗ. Цей різновид захворювання протікає зазвичай у легкій формі, захворюють частіше діти та молоді люди. Як прогнозують у Центрі грипу та ГРВІ, епідемія грипу може початися в Україні ближче до початку березня. Це пов’язано з тим, що студенти повертаються з канікул, що може спровокувати суттєвий сплеск захворюваності на ГРВІ та грип. Також багато що буде залежати від погоди, у разі суттєвих коливань температури, епідемія може розпочатися раніше.
Фахівці попереджають: за останній тиждень на ГРВІ та грип дійсно почали хворіти набагато більше.
Симптоми захворювання у всіх практично однакові: на період до 5 днів піднімається висока температура (до 38,5-39 градусів), з’являються болі в м’язах, ломота в суглобах, біль в очах, нежить, головний біль, пітливість, потім починається кашель.
За матеріалами http://izvestia.kiev.ua/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.