Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Туристам радять утриматися від відв..
  • 16.01.18

Через спалах кору в Україні, туристам настійно рекомендують зробити щеплення, особливо…

Детальніше »

Епідемія грипу та ГРВІ наближається
  • 15.01.18

За прогнозами фахівців МОЗ України, епідемія грипу почнеться з середини січня…

Детальніше »

У січні прогнозують різкий стрибок ..
  • 12.01.18

Оновилися дані щодо грипу та ГРВІ за перший тиждень нового року….

Детальніше »

Навіщо антибіотики при лікуванні ГРВІ?

02.12.15

Антибіотики, як лікарські препарати, з’явилися тільки в XX столітті. Багато важких бактеріальних інфекцій, які раніше забирали тисячі людських життів, були переможені завдяки дотриманню правил гігієни і появі антибіотиків.

Нажаль, на даний час поширення антибіотиків і безпідставне їх застосування часто завдає шкоди.

Багато людей починають застосовувати антибіотики при банальній застуді, придбавши у аптеці препарат без рецепта лікаря. Однак антибіотики не діють на віруси. Хоча саме віруси найчастіше є причиною застуди або ГРВІ. Список антибіотиків, показаних при тій чи іншій інфекційній хворобі, досить обмежений. Тому любителі самолікування ризикують рано чи пізно зіштовхнутися з проблемою відсутності дієвих ліків — мікроорганізми поступово набувають стійкості до впливу антибактеріальних засобів. Про цю проблему зараз говорять медики в усьому світі. Саме тому антибіотиками лікують лише ускладнення ГРВІ — якщо приєдналася бактеріальна флора. Самолікування у подібній ситуації виключено! І вибір антибіотика – за лікарем!

Застосовуючи антибіотики, важливо знати, що всі препарати цієї групи токсичні. Нині відомо близько 7000 речовин, які мають антибактеріальну дію. Але з медичною метою застосовують лише 170. Решта речовин — надто токсичні, і шкода від них перевершує можливу користь для здоров’я людини. Зазвичай, чим сильніший вплив ліків, тим більше у нього побічних ефектів і протипоказань. Тому вкрай важливо застосовувати антибіотики тільки при наявності чітких показань за призначенням лікаря.

Важливо: не можна вважати антибіотики порятунком від будь-якої хвороби і бездумно ковтати їх. Однак не обгрунтовано уникати антибіотиків теж не варто: правильно підібрані препарати, що застосовуються відповідно до інструкції, допоможуть швидко і ефективно впоратися з хвороботворними мікроорганізмами. Візьміть за правило радитися з лікарем в лікуванні будь-яких захворювань.


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.