Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Перші летальні випадки від грипу та..
  • 19.02.18

Несвоєчасне звернення за медичною допомогою призвело до смерті двох дітей. Семирічна…

Детальніше »

Кір прогресує і забирає життя
  • 14.02.18

Ще один летальний випадок — в Мукачево від кору померла п’ятирічна…

Детальніше »

Школи масово закриваються на карант..
  • 13.02.18

За даними КМДА, за шостий тиждень року, грип додав до свого…

Детальніше »

Відновлюємо дитячий організм після хвороби

27.04.17

Коли мова йде про застуду у дітей лікарі і фармацевти в аптеках, як правило, акцентують увагу на питаннях профілактики та лікування захворювання. Тим часом, вкрай важливо не ігнорувати також і період відновлення дитячого організму після хвороби. Тривалість цього періоду залежить від тяжкості захворювання, його характеру і зазвичай становить від 1 до 2 тижнів. Багато фахівців радять не поспішати відправляти дитину в дитячий сад-школу, а почекати поки не зникнуть всі залишкові явища застуди. Як же допомогти дитячому організму швидко відновити сили?

Годуємо з користю, але не змушуємо!

Як в гострому, так і у відновлювальному періоді після хвороби їжа повинна легко засвоюватись, щоб не перевантажувати травну систему. Важливо давати малюкові ті продукти, які багаті вітамінами і мікроелементами. Якомога більше сезонних та заморожених овочів і фруктів! Мами зазвичай хочуть нагодувати дитину, але не варто перестаратися: якщо малюк каже, що наївся, не змушуйте його.

Провітрювання та чистота

Не тільки в дитячій кімнаті, а й у всій квартирі повітря повинно бути свіжим. Кожне приміщення потрібно провітрювати декілька разів протягом дня по 15-30 хвилин. Зверніть увагу і на рівень вологості повітря, виміряти його допоможе спеціальний прилад — гігрометр. Найоптимальніший відсоток вологості в дитячій кімнаті має становити — 50-70%. Нормалізувати його допоможе зволожувач повітря. При нормальній вологості повітря знижується ризик захворювань органів дихання.

Дихальна гімнастика і прогулянки

У гострий період хвороби, коли у дитини висока температура, і вона погано себе почуває, обов’язковий постільний режим. Коли жар спав, можете зробити з дитиною легку зарядку, а ще краще — дихальну гімнастику. Відновлювати заняття в спортивних секціях не поспішайте до повного одужання.

Якщо дитина зміцніла, сміливо виходьте на вулицю. Тільки намагайтеся одягати її по погоді, щоб не спітніла, але і не замерзла. Уникайте людних місць — організм після хвороби слабкий і сприйнятливий до інфекцій.

Весняного настрою Вам без хвороб!


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.