Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Рівень захворюваності на грип та ГР..
  • 26.04.18

За підсумками 16 тижня року триває зниження рівня захворюваності. Даний показник…

Детальніше »

Сонечко і тепло подолали простудні ..
  • 20.04.18

За даними Центру Громадського здоров’я, захворюваність на грип та ГРВІ значно…

Детальніше »

Нові спалахи кору
  • 18.04.18

Нові спалахи кору продовжують з’являтися в різних куточках країни. За статистикою,…

Детальніше »

Як правильно одягати дитину в холодну пору року?

20.01.17

Гуляючи з дитиною на вулиці взимку, часто у мам крутяться в голові думки: чи не холодно йому, а раптом він замерз, якщо малюк такий маленький — його потрібно одягнути тепліше. Але, це помилкова думка, не можна занадто кутати дитину. Коли одягаєте малюка на вулицю, не забувайте важливе правило: «Одягати дитину так само, як себе, плюс ще один шар». З віком, активних дітей радять кутати менше і одягати комфортно, в постійному русі на дитячому майданчику замерзнути буде важче, а спітніти легше. Найтеплішими і не тісними, повинні бути: взуття, рукавиці, шарфик, шапочка.
Надмірна кількість шарів в одязі може призвести до:
Перегріву. Від надмірного тепла у дитини може піднятися температура тіла до 39°, може наступити тепловий удар, виникнути головний біль, запаморочення. Спітнівши, дитина відчуває дискомфорт і починає вередувати.
Переохолодження. Якщо малюк одягнений занадто тепло, він може спітніти і тоді, в мокрому одязі, ймовірність замерзнути від холодного повітря збільшується. Ризик хворіти в таких умовах зростає.
Надалі — до порушення терморегуляції і слабкої імунної системи. Якщо в дитинстві дитину сильно кутали, його організм не навчиться пристосовуватися до навколишнього температурного режиму і при найменшому холоді буде мерзнути. У таких дітей в старшому віці імунітет ослаблений, через це вони більш схильні до простудних захворюванням, ніж їх однолітки.

Як правильно перевірити, чи по погоді одягнена дитина?
Більшість визначають це по температурі носика малюка, але це не зовсім вірний спосіб. Справа в тому, що температура носа може трохи відрізнятися від температури тіла. Правильніше буде перевірити температуру тім’ячка, верхній частині спини, шиї. Після прогулянки, вдома помацайте їх рукою: якщо ці частини тіла у дитини занадто теплі або вологі це означає, що занадто закутали, якщо холодні — одягли недостатньо тепло. Таким чином, ви з легкістю зрозумієте, як краще одягнути малюка в наступний раз.


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.