Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

Вірус кору поступово відступає
  • 05.07.18

Вірус все ще поширюється, але кількісний показник знизився на 25% від…

Детальніше »

Кір продовжує розповсюджуватися
  • 27.06.18

За останніми даними, від кору, вірніше від ускладнень, викликаних цим захворюванням,…

Детальніше »

Вчені виявили механізм зараження плоду вірусом Зіка

30.05.16

У журналі Cell Host & Microbe була нещодавно опублікована стаття дослідників з Університету Еморі, яким вдалося з’ясувати механізм зараження вірусом Зіка плаценти, перехідним з організму інфікованої матері до плоду, що розвивається.

Як заявили дослідники, переносниками вірусу виявилися клітини Хофбауера, що знаходяться в плаценті і мають безпосередній доступ до кровоносної системи ембріона. Як відомо, плацента матері захищає плід від безлічі різних інфекцій, які можуть перебувати в організмі вагітної жінки. Свою бар’єрну функцію вона виконує за допомогою антитіл, що знаходяться в ній, і вірус Зіка не має можливості потрапити в ембріон безпосередньо.

Однак проведені нещодавно дослідження довели той факт, що вірус Зіка, який в подальшому здатний провокувати різні порушення в розвитку плода, все ж долає дану перешкоду. Вірусний антиген був виявлений вченими в клітинах Хофбауера, зібраних в плацентарної тканині померлого від лихоманки Зіка плоду. Даний факт дозволяє говорити про те, що самі плацентарні клітини стали мішенню для вірусу, який розмножується в них, в подальшому долає імунний бар’єр і таким чином вже потрапляє в кровотік зародка.

Інфекція була виявлена в клітинах Хофбауера, що представляють собою макрофаги, а також в цитотрофобластах, які розташовуються в проміжному шарі плаценти.

Нагадаємо, вірус Зіка відносять до флавівірусів, він викликає в подальшому у тих, хто заразився їм людей, лихоманку. Перебіг захворювання зазвичай проходить досить легко, проте дана інфекція здатна викликати важкі порушення в розвитку ембріонів, в тому числі і мікроцефалію.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.