Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Перші летальні випадки від грипу та..
  • 19.02.18

Несвоєчасне звернення за медичною допомогою призвело до смерті двох дітей. Семирічна…

Детальніше »

Кір прогресує і забирає життя
  • 14.02.18

Ще один летальний випадок — в Мукачево від кору померла п’ятирічна…

Детальніше »

Школи масово закриваються на карант..
  • 13.02.18

За даними КМДА, за шостий тиждень року, грип додав до свого…

Детальніше »

Вчені зможуть передбачити виникнення епідемій?

16.06.16

Вчені з Великобританії повідомляють про свою нову розробку, яка дозволяє досить точно визначати початок епідемій зоонозних захворювань.

Зоонозні інфекції — інфекційні захворювання, які передаються людині від тварин. Як повідомляється, в основу нового методу ліг аналіз даних про зміну клімату та землекористування, а також показники зростання населення Землі в різних куточках планети. Як відзначають дослідники, в даний час близько 60% всіх інфекційних захворювань є зоонозними, в т.ч. віруси Зіка та лихоманка Ебола.

Однак, слід зазначити той факт, що в світі існує ще один досить небезпечний вірус, який, за попередніми підрахунками вірусологів, до 2070 року цілком здатний стати причиною смерті близько 1 000 000 чоловік. Це небезпечне інфекційне захворювання називається лихоманкою Ласса, а її переносниками є щури.

Розроблена вченими модель визначення епідемій дозволить визначити зв’язок між глобальними змінами та спалахами захворювань на пленеті. У разі, якщо британські дослідники досягнуть істотного прогресу у вивченні цього питання, населення Землі зможе уникнути великої кількості людських жертв, завдяки можливості оперативно і своєчасно реагувати на небезпечні захворювання.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.