Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Сонечко і тепло подолали простудні ..
  • 20.04.18

За даними Центру Громадського здоров’я, захворюваність на грип та ГРВІ значно…

Детальніше »

Нові спалахи кору
  • 18.04.18

Нові спалахи кору продовжують з’являтися в різних куточках країни. За статистикою,…

Детальніше »

Прощавайте застуди, грип та ГРВІ
  • 18.04.18

Рівень інтенсивності поширення грипу та ГРВІ значно знизився. У Києві кількість…

Детальніше »

Вчені зможуть передбачити виникнення епідемій?

16.06.16

Вчені з Великобританії повідомляють про свою нову розробку, яка дозволяє досить точно визначати початок епідемій зоонозних захворювань.

Зоонозні інфекції — інфекційні захворювання, які передаються людині від тварин. Як повідомляється, в основу нового методу ліг аналіз даних про зміну клімату та землекористування, а також показники зростання населення Землі в різних куточках планети. Як відзначають дослідники, в даний час близько 60% всіх інфекційних захворювань є зоонозними, в т.ч. віруси Зіка та лихоманка Ебола.

Однак, слід зазначити той факт, що в світі існує ще один досить небезпечний вірус, який, за попередніми підрахунками вірусологів, до 2070 року цілком здатний стати причиною смерті близько 1 000 000 чоловік. Це небезпечне інфекційне захворювання називається лихоманкою Ласса, а її переносниками є щури.

Розроблена вченими модель визначення епідемій дозволить визначити зв’язок між глобальними змінами та спалахами захворювань на пленеті. У разі, якщо британські дослідники досягнуть істотного прогресу у вивченні цього питання, населення Землі зможе уникнути великої кількості людських жертв, завдяки можливості оперативно і своєчасно реагувати на небезпечні захворювання.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.