Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Рослинні продукти багаті на флавоно..
  • 19.08.17

Дослідники зі Школи медицини Вашингтонського університету встановили, що мікроорганізм Clostridium orbiscindens,…

Детальніше »

Стало відомо, які штами вірусу грип..
  • 09.08.17

Експертний центр МОЗ України повідомляє, що за прогнозами Всесвітньої організації охорони…

Детальніше »

Здорова дієта покращує навички чита..
  • 04.08.17

Фінські вчені дійшли до висновку, що дієта в молодшому шкільному віці…

Детальніше »

Вірус грипу швидше передається в нагрітому приміщенні

04.11.16

Для того, щоб мінімізувати ймовірність захворіти на грип чи іншою респіраторно-вірусною інфекцією, необхідно регулярно провітрювати приміщення, в якому ви перебуваєте, будь то офіс або квартира, а також не допускати надмірного перегрівання повітря в них.

Доведено вченими, що переохолодження організму людини послаблює її імунітет, відповідно, сприяє поширенню вірусів та бактерій. Як відомо, грип, як і звичайна застуда, найчастіше починаються саме з переохолодження організму.

Але для нашого імунітету вкрай важливі прогулянки на свіжому повітрі. Адже коли ви прогулюється в парку або в лісі, заразитися грипом малоймовірно, зате імунітет ваш зміцниться, та й настрій напевно покращиться.

Також рекомендується проводити провітрювання кімнати перед сном протягом хоча б 15 хвилин, тому що свіже повітря наситить ваші легені киснем, що посприяє міцному і здоровому сну, надасть заряд бадьорості організму.

Ні в якому разі не потрібно перегрівати приміщення опалювальними приладами, температура навколишнього середовища повинна бути комфортною, але аж ніяк не жаркою. Вельми важливо регулярно провітрювати класи в школі, вчителям рекомендується просити дітей покинути класи на перервах, щоб, по можливості, відкривати вікна для якісного провітрювання приміщення. Це пов’язано з тим, що в дитячих колективах віруси поширюються дуже швидко, а свіже повітря буде вельми корисним та додасть дітям сил, надасть можливість їм більше рухатися.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.