Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Рівень захворюваності на грип та ГР..
  • 26.04.18

За підсумками 16 тижня року триває зниження рівня захворюваності. Даний показник…

Детальніше »

Сонечко і тепло подолали простудні ..
  • 20.04.18

За даними Центру Громадського здоров’я, захворюваність на грип та ГРВІ значно…

Детальніше »

Нові спалахи кору
  • 18.04.18

Нові спалахи кору продовжують з’являтися в різних куточках країни. За статистикою,…

Детальніше »

Вірус грипу швидше передається в нагрітому приміщенні

04.11.16

Для того, щоб мінімізувати ймовірність захворіти на грип чи іншою респіраторно-вірусною інфекцією, необхідно регулярно провітрювати приміщення, в якому ви перебуваєте, будь то офіс або квартира, а також не допускати надмірного перегрівання повітря в них.

Доведено вченими, що переохолодження організму людини послаблює її імунітет, відповідно, сприяє поширенню вірусів та бактерій. Як відомо, грип, як і звичайна застуда, найчастіше починаються саме з переохолодження організму.

Але для нашого імунітету вкрай важливі прогулянки на свіжому повітрі. Адже коли ви прогулюється в парку або в лісі, заразитися грипом малоймовірно, зате імунітет ваш зміцниться, та й настрій напевно покращиться.

Також рекомендується проводити провітрювання кімнати перед сном протягом хоча б 15 хвилин, тому що свіже повітря наситить ваші легені киснем, що посприяє міцному і здоровому сну, надасть заряд бадьорості організму.

Ні в якому разі не потрібно перегрівати приміщення опалювальними приладами, температура навколишнього середовища повинна бути комфортною, але аж ніяк не жаркою. Вельми важливо регулярно провітрювати класи в школі, вчителям рекомендується просити дітей покинути класи на перервах, щоб, по можливості, відкривати вікна для якісного провітрювання приміщення. Це пов’язано з тим, що в дитячих колективах віруси поширюються дуже швидко, а свіже повітря буде вельми корисним та додасть дітям сил, надасть можливість їм більше рухатися.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.