Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Перші летальні випадки від грипу та..
  • 19.02.18

Несвоєчасне звернення за медичною допомогою призвело до смерті двох дітей. Семирічна…

Детальніше »

Кір прогресує і забирає життя
  • 14.02.18

Ще один летальний випадок — в Мукачево від кору померла п’ятирічна…

Детальніше »

Школи масово закриваються на карант..
  • 13.02.18

За даними КМДА, за шостий тиждень року, грип додав до свого…

Детальніше »

Вірус Зіка виявлено в 64 країнах (ВООЗ)

20.04.16

Ще два випадки зараження вірусом Зіка зареєстровані в Словенії і на території США, обидва випадки пов’язані з перебуванням людей в Бразилії.
За інформацією, опублікованою в новій доповіді ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) повідомляється, що за період з січня 2007 року по квітень 2016 року випадки зараження вірусом Зіка зареєстровані в цілому на території 64 країн світу.

Як повідомляється в доповіді ВООЗ, на поточний момент шість країн заявили про наявність фактів, що підтверджують можливість передачі вірусу Зіка від людини до людини (Аргентина, Чилі, Франція, Італія, Нова Зеландія і США), також в цих країнах зафіксована передача вірусу і через комарів .

Згідно даних ВООЗ, за минулий тиждень ще дві країни заявили про присутність у них вірусу Зіка, переданого через комарів — це Беліз і Сент-Люсія.

Також два випадки зараження вірусом Зіка зареєстровані в Словенії і на території США, обидва випадки пов’язані з перебуванням людей в Бразилії. Загалом 13 країн у всьому світі повідомили про збільшення кількості випадків зараження синдромом Гієна-Барре, а також лабораторне підтвердження зараження вірусом Зіка серед цих людей.

У ВООЗ повідомляють, що грунтуючись на зростаючому обсязі досліджень, вже є наукова згода з питання того, що вірус Зіка є причиною розвитку СГБ (синдром Гієна-Барре), а також мікроцефалії.

Лихоманка Зіка — гостре інфекційне захворювання, вірус вкрай небезпечний для вагітних жінок, він може привести до розвитку у плода мікроцефалії, а також важких ураженнь мозку.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.