Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Щеплення від кору для дорослих
  • 14.06.18

За останніми даними, кір набирає обертів. Всього захворіло 20,5 тисяч осіб,…

Детальніше »

Нова хвиля спалаху кору
  • 04.06.18

За останніми даними, кір з новою силою поширюється в Україні. З…

Детальніше »

Літо і застуди
  • 24.05.18

Багато хто вважає, що застудами хворіють тільки в холодну пору року….

Детальніше »

Виявити вірус Зіка тепер можливо за три години

17.05.16

Відносно недавно було офіційно визнано, що саме вірус Зіка є причиною розвитку мікроцефалії у дітей. На жаль, на поточний момент створити вакцину від небезпечного вірусу все ще не вдається, а це означає, що найефективнішим залишається раннє виявлення вірусу у пацієнта.

Стало відомо, що дослідники з Harvard University (Гарвардського університету) розробили систему швидкого виявлення вірусу Зіка — за допомогою цього методу виявити присутність вірусу Зіка стало можливо лише за 3 години. Вкрай важливим фактором також є і невисока вартість аналізу — всього лише 1 $.

Як повідомляють ЗМІ, фахівці на чолі з James Collins (Джеймсом Коллінзом) вже провели успішні випробування тесту на мавпах, які були інфіковані вірусом Зіка. Розроблена вченими система забезпечена біомолекулярним сенсором, який має здатність змінювати свій колір при виявленні вірусної РНК. Вчені також повідомили, що система має здатність розрізняти вірус Зіка від вірусу лихоманки денге, завдяки механізму CRISPR-Cas9.
За інформацією розробників тесту, для проведення дослідження можливо використовувати як слину пацієнта, так і зразки крові або сечі. Розроблена тест-система вкрай проста в застосуванні, а також зручна для транспортування, її можна використовувати навіть в польових умовах. Автори розробки заявляють, що нова тест-система може бути використана як для виявлення вірусу Зіка, так і для виявлення інших РНК-вірусів.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.