Про препарат

Дізнайтеся, що являє собою препарат Імунофлазід®

Де придбати?

Оберіть найближче місце для покупки препарату

Запитання та відповіді

Ви можете поставити своє запитання

Повідомити про побічну дію

Напишіть нам

Важливе

Останні новини

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

Вірус кору поступово відступає
  • 05.07.18

Вірус все ще поширюється, але кількісний показник знизився на 25% від…

Детальніше »

Кір продовжує розповсюджуватися
  • 27.06.18

За останніми даними, від кору, вірніше від ускладнень, викликаних цим захворюванням,…

Детальніше »

Європейські академіки попередили про шкоду гомеопатії

26.09.17

Рада європейських академій наук, яка представляє різні країни, попередила в своєму 12-сторінковому звіті, що реклама і застосування гомеопатії «може приносити велику шкоду», пише Корреспондент.net. Такі висновки орган зробив, проаналізувавши результати наукових досліджень, оглядів та навіть парламентських звітів. Зокрема, рада наводить витяг зі звіту британського парламенту, в якому підтверджується: «системний огляд і мета-аналіз остаточно продемонстрував, що гомеопатичні продукти працюють не краще, ніж плацебо». Крім того, європейські вчені заявили, що гомеопатичні препарати небезпечні для здоров’я, адже «використання гомеопатичних засобів пацієнтом може перешкоджати пошуку більш підходящого, доказово обгрунтованого медичного  лікування».

Виходячи з викладеної у звіті інформації, рада дала рекомендації країнам-членам Європейського Союзу щодо реклами і продажу гомеопатії. Зокрема, мова йде про те, що національні організації охорони здоров’я не повинні покривати витрати на гомеопатичні засоби «поки не буде продемонстрована їх ефективність і безпека шляхом суворих тестів». Також всі гомеопатичні препарати повинні забезпечуватися описом діючих речовин і концентрацій, в яких вони присутні.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.