Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

20-річний житель Житомира помер від ускладнень грипу

29.11.16

Чоловік звернувся за медичною допомогою до фахівців тільки на десятий день хвороби.

Юнак заразився вірусом, який спровокував надалі розвиток важкої пневмонії. Хворого доставили в реанімаційне відділення міської лікарні № 2, проте всі зусилля лікарів щодо його порятунку виявилися марними.

Іван Тимців, заввідділенням реанімації цієї лікарні, вважає, що пневмонія була ускладненням грипу.

За словами фахівця, молода людина захворіла на грип. Однак, замість того, щоб оперативно звернутися до лікаря за консультацією і медичною допомогою, він десять днів самостійно лікувався вдома, а коли його стан став критично важким, батьки нарешті вирішили викликали швидку допомогу. При надходженні в медичний заклад молода людина вже була в шоковому стані, тиск був вкрай низьким. У реанімації його перевели на штучне дихання, тому що самостійно дихати він уже не міг, йому була підключена крапельниця. У зв’язку з тим, що пацієнт надійшов в лікарню на десятий день від моменту захворювання, до вірусної пневмонії вже додалася бактеріальна.

З’ясувалося, що у молодої людини вже розвинулася двостороння пневмонія, що до того ж супроводжувалася сильною інтоксикацією. Якби юнака доставили в лікарню набагато раніше, лікарі застосували б специфічні противірусні препарати, які ефективні в початковому етапі захворювання, в перші 3-4 дні. А в даному випадку, на думку лікарів, застосування їх вже було безглуздим.

На четвертий день перебування в лікарні, у пацієнта піднялася дуже висока температура тіла, вище 40 градусів і він фактично «згорів». Як показав розтин, у пацієнта було тотальне ураження легенів, на яких не залишилося жодної здорової ділянки.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.