Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Про компанію

Фармацевтична компанія ТОВ «НВК «Екофарм» заснована в 1998 році.

Місія «НВК «Екофарм» — забезпечити людей створеними з рослинної сировини лікарськими препаратами, ефективність і добра переносимість яких доведена в доклінічних і клінічних дослідженнях.

Сьогодні на ринку представлені такі оригінальні лікарські препарати, розроблені ТОВ «НВК «Екофарм»: ПРОТЕФЛАЗІД® краплі, ПРОТЕФЛАЗІД® супозиторії, ІМУНОФЛАЗІД® сироп.

Компанія працює над отриманням нових лікарських форм, не припиняючи дослідження вже існуючих препаратів. Фахівці «Екофарм» вивчають можливості їх застосування в різних сферах медицини. Участь в дослідженні лікарських препаратів компанії «Екофарм» взяло більше 11 тисяч осіб.

Основне завдання Департаменту виробництва лікарських засобів ТОВ «НВК «Екофарм» – виробництво лікарських препаратів відповідно до вимог належної фармацевтичної практики (GMP). Використання сучасного фармацевтичного обладнання і системи суворого контролю технологічних параметрів на всіх етапах виробництва дозволяють випускати продукцію, що відповідає світовим стандартам.

Продукція Департаменту виробництва лікарських засобів ТОВ «НВК «Екофарм» надходить на вітчизняний ринок і завойовує міжнародні ринки збуту.


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.