Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Осінь — початок профілактики ..
  • 09.10.18

З настанням осені всі знову заговорили про майбутню загрозу вірусів грипу…

Детальніше »

Кір іде на спад
  • 04.09.18

На сьогодні рівень захворюваності на кір пішов на спад. Статистичні дані…

Детальніше »

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

Діти Маріуполя страждають від високої температури. Батьки підозрюють грип.

14.05.13
У м. Маріуполь дошкільнята і школярі набагато частіше почали хворіти на вірусні інфекції, що супроводжуються дуже високою температурою, аж до 40 градусів. На думку батьків, в Маріуполі з’явився невідомий вірус, який викликає простудні захворювання з супутньою високою температурою.
Проте начальник епідемічного відділу Тетяна Нікош (заст. головного державного санітарного лікаря м. Маріуполя, заст.начальника Маріупольського міського Управління головного управління Держсанепідслужби по Донецькій області) заявляє, що ніяких нових штамів вірусу грипу в країні не реєструвалося.
Лікарі підкреслюють, що висока температура часто зустрічається при захворюванні на ГРВІ. Фахівці з міської дитячої поліклініки № 1 відзначають, що більшість серед захворілих — це діти шкільного віку. Враховуючи мінливу погоду, після досить тривалої холодної весни, різко настала літня спека. Цей факт і міг вплинути на поширення вірусної інфекції.
Але фахівці СЕС акцентують: зараз рівень захворюваності на ГРВІ в місті невисокий, цей показник істотно нижчий епідемічного порогу.
СЕС рекомендує: при появі ознак простуди і збільшенні температури у дітей — не варто займатися самолікуванням, відразу ж потрібно звернутися за медичною допомогою.

За матеріалами: УРА-Информ.Донбасс 

Імунофлазід для профілактики грипу та ГРВІ

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.