Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Дитина заразилася свинячим грипом на фермерському ярмарку

29.08.17

У Сполучених Штатах Америки зафіксовано випадок зараження дитини свинячим грипом (штам H3N2v). Як повідомляє портал www.medicinform.net , відбулося інфікування на фермерському ярмарку в Північній Дакоті: хлопчика зацікавила одна з тварин, і він її погладив. За статистикою, наданою медичними службами США, більшість випадків зараження людей свинячим грипом припадає на літній період. При цьому жертвами вірусу, як правило, стають особи, які вирощують свиней або контактують з ними на фермерських заходах. Тому медики попереджають: дітям, людям із проблемами імунної системи, а також вагітним жінкам не рекомендується відвідувати ярмарки і виставки, на яких є тварини, особливо, свині.

Нагадаємо, що основні симптоми свинячого грипу практично не відрізняються від ознак сезонних ГРВІ: слабкість, підвищена температура тіла, кашель, головний біль. Головна небезпека даної вірусної інфекції — її ускладнення, зокрема, розвиток пневмонії.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.