Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Дослідники встановили, коли імунна система найбільш активна

08.06.15
Вчені з Кембріджського університету (Велика Британія) після проведених досліджень прийшли до висновку, що імунна реакція організму демонструє більшу стійкість в літній період. Цей факт пояснює, чому нашому організму доводиться частіше боротися з хворобами в зимовий час.
У ході проведених досліджень було вивчено 23 000 генів жінок і чоловіків, які проживали в різних державах земної кулі. Це дозволило фахівцям з’ясувати той факт, що близько 25% всіх генів поводяться по-іншому в залежності від пори року, і, що найважливіше, ті гени, які відповідають за придушення хвороб, найбільшу активність проявляли саме в літній період.
У момент експериментів на мишах, один з генів (ARNTL), який відповідає за боротьбу з інфекціями у мишей, ставав найбільш активним в літні місяці. А цей факт дозволив припустити, що такі ж зміни в роботі генів повинні спостерігатися і у людини. Дослідники припускають, що гени можуть піддаватися впливу зовнішніх факторів, в т.ч. сонячній активності, температурі навколишнього середовища.
Як показала практика та попередні дослідження, цілий ряд серйозних захворювань людського організму, в т.ч. інсульти та інфаркти, як правило, відбуваються в більшій мірі саме в зимові місяці. Дане дослідження британських вчених з Кембріджу вперше висвітлило «сезонність» в роботі імунної системи. Ця рабюота дає можливість знайти пояснення, чому люди саме в зимові місяці частіше стикаються з рядом захворювань, включаючи хвороби серця, артрити і діабет.
І хоча сам механізм, що пояснює такі варіації імунної системи, поки що не встановлено, дослідники все ж вважають, що їх відкриття дасть можливість лікарям з найбільшою ефективністю проводити лікування певних хвороб в літній період.
За матеріалами http://expres.ua/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.