Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Експерт: в Україні катастрофічний рівень захворюваності на поліомієліт

20.04.15
За рівнем захворюваності на поліомієліт Україну відносять до однієї з найбільш небезпечних країн у світі. Про це під час прес-конференції повідомила секретар комітету з моніторингу інфекційної безпеки «Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів» Наталія Кожан.
За її словами, охоплення дітей щепленнями щодо поліомієліту — 30%, замість потрібних 85%.
«Україну з поліомієліту віднесли до однієї з небезпечних країн, тому що можуть знову виникнути спалахи, тому що на сьогоднішній день не завозять вакцини, щеплення не проводяться… Сьогодні це питання не контролюється, тендери по вакцинам не відбулися, вакцин в місті немає» , — додала експерт.
Також Н.Кожан повідомила, що ліквідація санепідемстанції призведе до спалахів інфекційних захворювань в Україні.
«Представники європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я звернули нашу увагу на те, що сьогодні на території України реєструється велика кількість соціально небезпечних захворювань — це туберкульоз, ВІЛ-інфекція, вірусні гепатити, пташиний грип та інші захворювання Практично ліквідація санепідемстанції призведе до того, що ніхто не буде моніторити, що відбувається на території України. А раз не буде моніторингу, значить не будуть розроблятися профілактичні заходи, і це найважливіше «, — повідомила вона.
Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі повідомив, що ситуація з вакцинацією населення в Україні катастрофічна.

 

Відзначимо, дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерство охорони здоров’я України відзначають, що єдиним дієвим способом уберегти своїх дітей від невиліковної хвороби, поліомієліту — є вакцинація.

 

За матеріалами http://odnako.su/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.