Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Епідемія грипу йде на спад

16.02.16

У жодній з областей України на даний момент немає перевищення епідемічного порогу по грипу. Однак в цілому по країні перевищення епідпорогу становить 1,3%.

За інформацією Держсанепідслужби, показники захворюваності на грип та ГРВІ в регіонах України не перевищують епідпорогу і знаходяться в межах від -4% в Миколаївській до -70% на території Харківської області.

Сумарний показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення країни в порівнянні з минулим тижнем зменшився на 16%, на поточний момент він становить 58,5 на 10 000 населення і перевищує епідпоріг по Україні всього лише на 1,3%.

Нагадаємо, за епідемічний сезон з кінця вересня по поточний момент, в Україні захворіли на грип, а також ГРВІ (гостру респіраторно-вірусну інфекцію) близько 10% населення (понад 3,9 млн осіб).

За цей відрізок часу жертвами грипу стали 326 осіб (з них п»ятеро дітей, а також і дві вагітні жінки). Згідно зі статистикою, найбільшу кількість смертельних випадків зареєстровано на території Одеської області — 40, в Києві — 38, у Донецькій області — 26, у Черкаській області — 22 і в Львівській області-20 смертей від грипу.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.