Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Грип. Актуальність ранньої діагностики та профілактики

14.04.14
Серед респіраторних інфекційних хвороб грип займає особливе місце, він викликає щороку до 50% випадків ГРВЗ (гострих респіраторних вірусних захворювань). Грип залишається всесвітньою проблемою для охорони здоров’я, тому що вірус грипу здатний викликати щорічні епідемії та пандемії. У період пандемій рівень захворюваності на грип серед населення Землі коливається в межах 5-25%, а в окремі роки може сягати 70%.
Діагностика грипу на ранній стадії в період епідемії вкрай важлива, вона базується на підставі типової клінічної картини. Для специфічного підтвердження грипу мабуть самою інформативною вважають ПЛР-RT.
Застосування противірусних препаратів для етіотропної терапії грипу має бути якомога більш раннім від початку хвороби і вибірковим, з урахуванням чутливості циркулюючого типу вірусу до кожного конкретного препарату в зазначений період часу в даному регіоні.
Використання комбінованої схеми: вакцинація разом із засобами хіміопрофілактики — є запорукою повноцінної профілактики грипу.
 
За матеріалами mif-ua.com

Сироп Імунофлазід для лікування грипу та ГРВІ

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.