Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Осінь — початок профілактики ..
  • 09.10.18

З настанням осені всі знову заговорили про майбутню загрозу вірусів грипу…

Детальніше »

Кір іде на спад
  • 04.09.18

На сьогодні рівень захворюваності на кір пішов на спад. Статистичні дані…

Детальніше »

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

Грип в Маріуполі, 11 класів двох шкіл-на карантині.

14.04.14

Минулого тижня в Маріуполі ускладнилася сан.-епід. ситуація щодо ГРВІ та грипу. Згідно з інформацією, що надійшла від Володимира Білицького (начальник Маріупольського гор.управленія ГУ Держсанепідслужби по Донецькій області, головний державний санітарний лікар м. Маріуполя), в місті зареєстрували 3795 випадків ГРВІ, відповідно показники захворюваності зросли порівняно з попереднім тижнем на 13,2% і наблизилися до рівня епід.порогу. Показники захворюваності на ГРВІ серед дітей зросли на 26,7%, в т.ч. на 36,2% — збільшення серед школярів.

Тому було прийнято відповідне рішення і були закриті 11 класів у двох школах: шість класів — у школі № 40 і п’ять класів — у школі № 3, в них питома вага школярів, відсутніх через захворювання на ГРВІ, становила від 21,0 до 37,0%.

Вірусологічна лабораторія Маріупольської міської філії ГУ «Донецький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» провела тринадцять досліджень на грип. У ході даних заходів було виявлено 3 позитивних результати з грипу А2.

За матеріалами pr.ua

Імунофлазід сироп для лікування грипу та ГРВІ

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.