Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Коронавірус MERS наближається до України

23.06.15
Надзвичайно небезпечний коронавірус MERS все ближче до території України. МЗС України рекомендує утриматися від ризикованих подорожей, тому що потенційною жертвою MERS може стати кожен, хто збирається відпочивати в країнах, в яких зафіксовані спалахи смертоносного вірусу.
Механізм передачі коронавируса MERS поки що не відомий. Південна Корея зараз найбільшою мірою страждає від вірусу MERS. Як повідомляється, там люди не виходять на вулицю без захисних масок, прямо на вулиці ім вимірюють температуру тіла, в публічних місцях проводиться профілактична дезінфекція щогодини.
Вчені з усього світу ставлять вірус MERS в один ряд з такими небезпечними захворюваннями як Ебола, атипова пневмонія, пташиний грип. На сьогоднішній день не існує вакцини від даного вірусного захворювання, сучасна медицина практично безсила. Дослідники провідних лабораторій світу працюють над створенням вакцини, але поки що єдине, що можливо зробити, постаратися не дати вірусу MERS поширитися.
Вчені вважають, що коронавірус MERS спочатку з’явився в Саудівській Аравії. Від кажанів вірус передався верблюдам, а потім вже до людей. На території України не існує лабораторій, здатних достовірно перевірити кров людини на наявність коронавірусу MERS. Для цієї мети зразки необхідно відправляти в США. А це величезні втрати дорогоцінного часу. Але й це не найстрашніше … Тому що, навіть якщо буде встановлено точний діагноз, препаратів, здатних зупинити смертельний вірус, все одно в країні немає. Максимум, що можливо буде зробити — ізолювати пацієнта і проводити симптоматичне лікування.
Тому фахівці наполегливо радять скасувати поїздки в ті країни, в яких вже зафіксовані випадки зараження вірусом MERS. Сюди можна віднести в першу чергу Південну Корею, Таїланд, весь Аравійський півострів і навіть Німеччину. Також звертається увага на те, що необхідно бути вкрай обережними у транзитних аеропортах і вокзалах між цими державами.

За матеріалами www.tsn.ua 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.