Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Осінь — початок профілактики ..
  • 09.10.18

З настанням осені всі знову заговорили про майбутню загрозу вірусів грипу…

Детальніше »

Кір іде на спад
  • 04.09.18

На сьогодні рівень захворюваності на кір пішов на спад. Статистичні дані…

Детальніше »

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

Літо — сезон підвищеного травматизму

15.07.16

Діти — такі діти … Хіба втримаєш їх вдома, коли за вікном — тепло і сонечко світить?! Влітку для малечі надворі стільки спокус! Гойдалки-каруселі, пляжні гірки, катання на велосипедах-самокатах, різноманітні рухливі ігри. Класно, одним словом! Але, на жаль, активні дитячі забави збільшують ризик травматизму. Що потрібно знати про травми і першу допомогу при них?

По-перше, запам’ятайте: навіть незначні пошкодження шкіри можуть призводити до серйозних наслідків, якщо вони не були вчасно і правильно оброблені. Мікротравми, в які потрапив грунт, особливо небезпечні через імовірність зараження правцем. Основними заходами при обробці мікротравм є: промивання рани із застосуванням антисептика, зупинка кровотечі, накладання стерильної пов’язки.

Також необхідно пам’ятати, що при обробці ран спиртові розчини антисептиків необхідно наносити на шкіру, уникаючи попадання всередину рани, особливо — при глибокому порізі. Перекис водороду, хоча має протимікробну дію і зупиняє кров, її також недоцільно застосовувати при глибоких ранах. І не забувайте, що у випадку з дитиною всі ранки слід обробляти максимально делікатно — адже малюки більш чутливі, ніж дорослі.

Терміново звернутися до лікаря потрібно, якщо: пошкодження шкірного покриву супроводжується сильною кровотечею; рана глибока і вимагає накладення швів; присутні порізи на обличчі, руках, зап’ястях; рана дуже забруднена; присутні ознаки запалення (набряк, місцеве підвищення температури).

Будьте уважні до своїх дітей, і нехай Ваше літо проходить без травм!

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.