Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Медики рекомендують, коли краще вести дитину до першого класу

30.03.15
Як правило, у батьків тих дітей, які народилися в лютому-березні, свого часу постає питання, в якому ж віці їх чаду краще йти в перший клас школи, в 6,5, чи все ж в 7,5 років? І звичайно це стає справжньою дилемою для них.
Згідно проведеного дослідження, вчені прийшли до висновку, що діти, які розпочали ходити до навчальних закладів раніше семирічного віку, як правило виграють більше для свого розвитку, ніж ті, яких батьки вирішили віддати до школу на рік пізніше.
Цей експеримент проводився в Баварії, де перед вступом до школи батьки обов’язково повинні показати своїх дітей педіатрам. Учені вивчали результати першокласників, частині з яких на момент початку навчального року вже було повних 7 років, а іншій частині — тільки нещодавно виповнилося шість.
Процес спостереження за школярами вівся протягом півтора років. Після цього для них був проведений стандартний тест, який включав в себе різні питання з правопису, читання, математики, а також різні завдання на увагу. Вивчення результатів проведених тестів дало можливість виявити певну тенденцію: ті діти, вік яких на момент вступу до школи був більше 7 років, трохи гірше пройшли тестування, ніж молодші школярі.
Дослідники висунули припущення, що тим дітям, яких батьки вирішили відправити в школу в більш ранньому віці, навчання дається все ж легше, ніж тим дітям, які прийшли в школу на рік пізніше.
Звідси можна зробити висновок, що такі діти матимуть більше успіху і в подальшому навчанні — при вступі до вищих навчальних закладів, а також і в подальшій побудові своєї кар’єри. Однак, фахівці все ж відзначили, що для цієї гіпотези ще необхідно знайти додаткові докази.

За матеріалами http://www.depo.ua/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.