Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

МОЗ стверджує: в Закарпатській області діти захворіли на поліомієліт

07.09.15
У заяві відомства сказано, що наявність в Україні вірусу було підтверджено лабораторією Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Згідно результатів досліджень Всесвітньої організації охорони здоров’я, двоє дітей із Закарпатської області все ж захворіли від вірусу, що походить з вакцинного штаму поліомієліту, сказано в заяві міністерства.

Відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил, даний факт прирівнюється до спалаху поліомієліту. Також така циркуляція даного вірусу несе серйозну загрозу дітям, яким не була проведена вакцинація. Слід відзначити той факт, що випадки циркуляції вірусу поліомієліту похідного від вакцинного штаму досить рідкісні.

Міністерство охорони здоров’я наполягає на введенні посиленого епіднагляду в Україні, обов’язкове взяття додаткових проб у всіх, хто перебував у тісному контакті з уже хворими дітьми Закарпаття.

Прийнято рішення про створення оперативного штабу для протидії можливому поширенню найнебезпечнішого захворювання, яким є поліомієліт, до його складу запрошені представники міжнародних організацій ВООЗ і ЮНІСЕФ.

За матеріалами http://kp.ua/ 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.