Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

МЗС України попереджає про наявність вірусу Зика в Таїланді

16.09.16

У зв’язку з різким зростанням випадків зараженням вірусом Зіка в Таїланді, перш за все в столиці, Бангкоку, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України, які мають намір відвідати цю країну або вже знаходяться на її території, заздалегідь вжити відповідних профілактичних заходів.

«У разі виявлення симптомів захворювання під час перебування в Таїланді (підвищена температура тіла, загальна слабкість, біль у суглобах і почервоніння очей), необхідно звертатися на» гарячу лінію «Інституту невідкладної медицини в Бангкоку по телефону 1669», — йдеться в повідомленні відомства.

У МЗС також нагадують, що, відповідно до законодавства України, громадяни при виїзді за кордон повинні бути застраховані з метою створення умов, що гарантують відшкодування їм витрат, пов’язаних з попаданням в надзвичайні обставини під час перебування за кордоном.

У випадках потрапляння в надзвичайні ситуації на території Таїланду, що загрожують їх життю та здоров’ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Королівстві Таїланд.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.