Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Осінь — початок профілактики ..
  • 09.10.18

З настанням осені всі знову заговорили про майбутню загрозу вірусів грипу…

Детальніше »

Кір іде на спад
  • 04.09.18

На сьогодні рівень захворюваності на кір пішов на спад. Статистичні дані…

Детальніше »

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

На Запоріжжі виявлено вірус грипу типу А (H2N2)

22.10.13
Прес — служба Запорізької СЕС повідомляє про те, що в Запорізькій області була виявлена циркуляція вірусу грипу типу А (H2N2), даний вірус смертельно небезпечний для людей.
За офіційною інформацією, протягом 41- го тижня по території Запорізької області захворюваність на ГРВІ та грип зросла на 20,3 %.
Вірус грипу типу А (H2N2) був виділений при дослідженні парної сироватки, вона надійшла в вірусологічну лабораторію від хворого — йдеться в повідомленні СЕС.
Штам грипу H2N2 відноситься до вірусу типу А, більш відомий під назвою «азіатський грип». Даний штам вперше спровокував пандемію, інформація про яку була зафіксована в документальних джерелах.
Штам грипу H2N2 є небезпечним практично для всіх вікових категорій. Особливу сприйнятливість до нього мають люди похилого віку, якщо у них немає імунітету до цього штаму.
Зараження вірусом відбувається повітряно-крапельним шляхом. Носій вірусу стає заразним відразу ж, практично з перших годин хвороби, а також протягом 3-5 днів після цього. Також слід зазначити, що до даного грипу дуже сприйнятливі діти, вагітні, а також люди, що страждають хронічними серцевими захворюваннями і захворюваннями легенів.
За інформацією УНН 

Імунофлазід для лікування грипу та ГРВІ

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.