Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Надійний помічник у боротьбі з застудами

15.05.14
Ох вже ця погода… Мінлива і непередбачувана. Вранці — сонце, ввечері — вітер із дощем.  Тут навіть дорослому важко вберегтися, аби не підхопити застуду. Що вже говорити про дітей молодшого віку, імунна система яких фізіологічно незріла?
За статистикою, діти хворіють на застуди та ГРВІ, в середньому, 6-10 разів на рік. ГРВІ займають провідне місце в структурі дитячої захворюваності та відомі своїми небезпечними ускладненнями: вірусна інфекція уражає дихальну, імунну, серцево-судинну і навіть нервову системи дитини. Для попередження ускладнень лікування, в тому числі патогенетичне, слід розпочинати вже в перші години захворювання. Призначити адекватну терапію при ГРВІ непросто. По-перше, збудників ГРВІ, по різним даним, нараховується 200-500 типів, кожен з яких загрожує розвитком характерних йому ускладнень інфекції. По-друге, всі респіраторні вірусні хвороби починаються зі схожих симптомів: підвищення температури тіла, нежить, кашель, загальна слабкість. По-третє, лабораторна діагностика збудників ГРВІ та грипу в тому числі вимагає, як мінімум, 2-3 доби й не завжди доступна, зокрема, з фінансових міркувань. Проте хвороба не чекає: вже через 8 годин після інфікування кількість потомства вірусу досягає 103, а до кінця першої доби – 1027 копій. Протягом першої доби наростають симптоми інтоксикації (загальна слабкість, головний біль, нежить, кашель),  і ризик розвиткуускладнень збільшується.
Отже, препарати для лікування ГРВІ повинні не лише полегшувати перебіг хвороби та попереджати розвиток ускладнень, але й здійснювати пряму противірусну дію на всіх стадіях розвитку вірусної інфекції.
Обираючи препарат для лікування грипу та інших ГРВІ, враховуйте той факт, що не всііснуючі на вітчизняному фармринку препарати з імунотропною дією проходили дослідження щодо впливу на імунну систему. Застосування лікарських засобів, котрі стимулюють імунітет, може викликати гіпореактивність (рефрактерність) клітин імунної системи. Це явище характеризується тимчасовою відсутністю імунної відповіді. Як наслідок – людина стає беззахистною перед хворобами: в її організмі активізуються «сплячі» інфекції (як вірусні, так і бактеріальні), розвиваються хронічні захворювання.
Тому перед тим, як купувати лікарський препарат, уважно прочитайте інструкцію по його застосуванню.  Ліки, які мають механізм впливу на імунну систему, повинні пройти спецільні дослідження, котрі підтверджують, що вони не викликають рефрактерності імунної системи. Дана інформація має відображатися в інструкції по застосуванню такого лікарського засобу. Якщо препарат викликає рефрактерність імунної системи, або дослідження на рефрактерність не проводилися, його прийом може бути небезпечним для здоров’я і дітей, і дорослих.
Слід також пам’ятати, що розмноження респіраторних вірусів відбувається у «вхідних воротах» інфекції — верхніх дихальних шляхах. Однак багато препаратів для лікування і профілактики ГРВІ випускаються у твердій лікарській формі (таблетки або капсули), які не спроможні діяти безпосередньо у слизових оболонках ротоглотки, а тому не можуть захистити їх від інфекції на етапі проникнення вірусу.
Оригінальний лікарський засіб Імунофлазід випускається в формі сиропу, тому починає діяти безпосередньо в порожнині рота й глотки – захищаючи слизові оболонки верхніх дихальних шляхів від проникнення вірусів. Цей препарат здійснює пряму противірусну дію на віруси ГРВІ, в тому числі пандемічні штами грипу, на всіх стадіях розвитку вірусної інфекції.
Діючі речовини препарату Імунофлазід сироп виготовлені із рослинної сировини.  Імунофлазід не містить у своєму складі цукру, барвників та ароматизаторів.  Він показаний для застосування від народження.
Імунофлазід може застосовуватися для профілактики ГРВІ тривалий час, оскільки при застосуванні в дозах та за схемою згідно інструкції не викликає гіпореактивності (рефрактерності) імунної системи, що підверджено дослідженнями.

 

Профілактика і лікування ГРВІ – Імунофлазід сироп!

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.