Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Не щеплених від кору дітей не пускатимуть до дитсадків і шкіл

29.09.17

З початком навчального року кількість українських дітей, хворих на кір, продовжує зростати. Особливо складна ситуація спостерігається в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях. МОЗ України вводить заходи обережності, щоб запобігти поширенню інфекції. Зокрема, як повідомляє прес-служба МОЗ, в дитсадки і школи трьох зазначених вище областей не допускатимуться діти, які не були щеплені проти кору. Вони зможуть повернутися в дошкільні та загальноосвітні заклади після отримання всіх необхідних доз вакцин за календарем, пише Цензор.НЕТ.

Станом на початок вересня в Україні зареєстровано 1 627 випадків кору, двоє дітей в Одеській області померли. Найбільше хворих на кір зафіксовано в Івано-Франківській (747), Одеській (589) та Тернопільській (70) областях. В основному, на кір хворіють діти. Причому ті, які не були щеплені проти кору. МОЗ вкотре закликає батьків вакцинувати дітей. Для захисту від кору, згідно з календарем щеплень в Україні, потрібно отримати дві дози вакцини КПК. Вакцина проти кору, паротиту («свинки») і краснухи (виробництва Бельгії) є у всіх областях країни в достатній кількості.

 

 

 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.