Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Невербальна комунікація допоможе збільшити словниковий запас малюка і зміцнить його імунітет

09.04.14

Спілкування з малюком, навіть з використанням жестів, міміки, допоможе дітям освоювати більший словниковий запас. Фахівці наголошують — невербальна комунікація в дитинстві грає настільки ж істотну роль, як і вербальна.

Результати дослідження були опубліковані в щорічному звіті National Academy of Sciences USA (Національної Академії Наук США). Автор даної роботи, професор University of Chicago (Університету Чикаго) Erica Cartmill (Еріка Картмілл), знімала процес невербального спілкування батьків і дітей у віці 14-18 місяців. Після цього відзнятий матеріал запропонували подивитися іншим волонтерам, а вони намагалися відгадати, які саме слова показували батьки. Високий рівень впізнаваності слів прийняли в рамках дослідження за оцінку якості комунікації та пояснення слів дитині.

По закінченні трьох років професор Картмілл і її фахівці взялися аналізувати словниковий запас дітей, які взяли участь в первинному експерименті. Результати дослідження показали, що чим краще батьки справлялися з поставленим завданням невербальної комунікації, чим вони більше і чим частіше спілкувалися з дітьми, чим більше приділяли їм уваги, — відповідно, тим ширше опинявся словниковий запас малюків у дошкільному віці.

Олексій Данилов, виконавчий директор Асоціації Междісціплінарноі̆ медицини та координатор проекту «Екологія мозку», професор неврології, вважає: «Крім збільшення словникового запасу невербальна комунікація, увага до дітей, тактильний контакт дарують дітям додатковий захист — такі малюки менш уразливі до стресу, у них міцніше імунна система».

Секрет криється в окситоцині, він виділяється при приємному, радісному спілкуванні близьких людей, наприклад, коли батьки посміхаються дитині, носять його на руках і т.д. Окситоцин стимулює центр задоволення в головному мозку і сприяє зміцненню емоційного зв’язку. Власне тому діти, які отримують багато батьківської уваги, у яких є тісний емоційний зв’язок з батьками, дуже комунікабельні, і вони набагато легше будують свої соціальні взаємини з оточуючими їх людьми.

За матеріалами Medlinks.ru

Імунофлазід сироп для лікування грипу та ГРВІ

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.