Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Обережно, менінгіт!

06.11.17

Минулого тижня Україну шокували новини про смерті дітей внаслідок захворювання на менінгіт. Зокрема, днями в Києві померла 2-річна дівчинка.

За даними МОЗ, у поточному році в нашій країні зафіксовано 27 випадків інфікування на менінгіт серед дітей до 17 років.

Підступність менінгіту полягає в тому, що він передається повітряно-крапельним шляхом, має високий відсоток інвалідизації та смертності серед немовлят. Перші симптоми хвороби схожі з ГРВІ (підвищується температура тіла, з’являються головний біль, лихоманка, погіршується апетит), тому менінгіт нерідко плутають із застудою і не поспішають звертатися по допомогу до лікарів. У маленьких дітей розвиток інфекції відбувається настільки стрімко, що через кілька діб після початку хвороби медики нерідко виявляються безсилими.

Фахівці стверджують, що найдієвішим методом захисту від менінгококової інфекції на сьогоднішній день є вакцинація. Тим часом, даний вид щеплення не включений МОЗ в календар обов’язкових, тому у звичайних ЛПЗ вакцина від менінгіту відсутня. При бажанні вакцинуватися можна платно в приватних клініках.

Менінгіт — це запалення захисних оболонок головного і спинного мозку людини. Виникає при попаданні інфекції в спинномозкову рідину.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.