Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Перевищення епідпорогу щодо ГРВІ та грипу зафіксовано в 11 областях України

14.12.16

Так, на карантин, включно до 16 грудня, закриваються школи в Тернополі. За інформацією фахівців, на 50% перевищено епідемічний поріг щодо ГРВІ в Сумській області. У Херсоні зареєстровано більше 7 000 хворих учнів, в місті навчальні заклади будуть закриті до понеділка. За даними медиків, в Києві епідпоріг щодо ГРВІ та грипу вже перевищено на 30%.

Для запобігання поширенню вірусної інфекції, в громадських місцях планують продавати захисні маски, а в громадському транспорті проводити дезінфекційні заходи.

Як повідомляють в Херсонській міськраді, в усіх школах Херсона вже призупинено навчально-виховний процес на період як мінімум 14 — 20 грудня. Дане рішення було прийнято напередодні міською комісією. Основна причина введення карантину в навчальних закладах — запобігання поширенню грипу та ГРВІ, а також різкому загостренню епідемічної ситуації в місті.

Відзначимо також, що в Києві близько 40 шкіл також закриті на карантин, ще в 16 частково закриті окремі класи. У місті спостерігається істотне погіршення епідситуації з грипу та ГРВІ.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.