Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Повідомляється про ще 4 жертв вірусу MERS в Саудівській Аравії

10.08.15
Останнім часом в світових ЗМІ з’явилася інформація про те, що в Саудівській Аравіі ще чотири людини померли від близькосхідного респіраторного синдрому (MERS).
За повідомленнями інформаційних джерел, жертви коронавірусу проживали в Ер-Ріяді, столиці держави. Також повідомляється, що троє з чотирьох померлих були громадянами Саудівської Аравії, а належність до громадянства четёртої людини, яка померла від зараження MERS, поки ще не встановлена.
За статистичними даними, наданими в саудівському міністерстві, за період з 2012 року в країні заразилися вірусом MERS 1063 людини.
Нагадаємо, що після того, як коронавірус виник у 2012 році в Саудівській Аравії, дане найнебезпечніше захворювання поширилося також на територію Таїланду, Південної Кореї, ряду інших держав світу.
Останній, наймасштабніший, спалах вірусу МЕРС був зафіксований на території Південної Кореї. Нагадаємо, влада цієї країни заявили минулого тижня про стабілізацію ситуації і перемогу над вірусом.

За матеріалами http://mignews.com/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.