Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

При нижчих температурах вроджена імунна відповідь на вірус застуди є менш ефективною

09.04.15
Як повідомляють вчені, зокрема, професор Івасакі з Медичного інституту Говарда Гьюза, вроджена імунна відповідь людського організму до риновірусу стає значно слабшою, якщо температура тіла є нижчою, ніж зазвичай.
Також дослідники відмічають такі особливості імунної відповіді, які були найбільш потужними за умови вищої температури тіла: покращена відповідь на спеціальні захисні білки та RIG-I-рецептор (RLR)-залежна секреція.
В ході експериментів вчені досліджували клітини дихальних шляхів, що були генетично змінені, та виявили той факт, що вони підтримували значно вищий рівень вірусної реплікації при підвищенні температури.
За висновками дослідників, отримані дані свідчать про те, що різні температури здатні впливати на імунну відповідь організму людини. При нижчих значеннях температури відбувається сприяння реплікації звичайного вірусу застуди шляхом зниження антивірусної імунної відповіді.
e8d63286122215a17bcfe8bcc3fc4b65 termometro2-2
Професор Івасакі відзначила, що загалом нижча температура впливає на імунну відповідь і знижує ії показники, тому підтверджується давня народна мудрість-тримайте носа в теплі, щоб уникнути захворювання на застуду!
За матеріалами Фармацевтичний кур’єр

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.