Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Три головні правила і чинники, щоб уникнути застуди

20.02.15

Недуга, з якою ми найчастіше стикаємося в нашому житті — застуда.

Протягом життя більшість з нас встигає перехворіти нею понад 200 разів, а це в середньому 2 роки, протягом яких ми кашляємо, та страждаємо на нежить.

Але з роками кількість застуд зменшується. Діти, наприклад, хворіють зазвичай близько 4-7 разів на рік. І кожної зими медичні фахівці постійно нагадують нам основні правила, які дозволять людині уникнути дошкульних симптомів захворювання.

Перше правило. Як підтвердили британські науковці, потрібно добре вдягатись. Тому що, якщо у вас холодний ніс, температура буде близько 33 градусів, тоді вірус буде перебувати в оптимальних умовах. А от у звичних для нас 36,6-37 градусах вірусу менш комфортно. Якщо у людини будуть холодні ноги, буде відбуватися теж саме: судини звузяться, погіршиться циркуляція крові, та суттєво зросте ризик захворіти. Третій чинник — головний убір: через голову людина може втрачати близько 30% тепла тіла.

Друге правило — слідкуйте за погодою. Якщо будете відчувати, що ваш імунітет вже на нулі, намагайтеся не перебувати надто довго надворі, коли за вікном мряка і підвищена вологість, йде дощ, туман. А ось вологість повітря вдома необхідна. Намагайтеся не пересушувати повітря в приміщенні, де знаходитеся тривалий час. Батареї, що висушують повітря, можуть викликати у людини біль у горлі та навіть спровокувати астму.

Третє правило — вживання вітамінів. Всім відома важливість вживання вітаміну C, а от про цинк мало хто говорить. А саме цинк досить суттєво укріплює імунну систему. Якщо ви не бажаєте приймати його у вигляді таблеток, тоді потрібно вживати більше морепродуктів, м’яса, темної фасолі, яєць.

За матеріалами expres.ua

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.