Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

У Києві планують закрити близько 20 шкіл на карантин

05.03.15
Санепідстанція Києва рекомендувала владі столиці закрити на карантин 17 шкіл, щоб виключити подальше поширення грипу та ГРВІ в навчальних закладах.
Дана рекомендація СЕС була вироблена з урахуванням побажань фахівців Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського Національної академії медичних наук України.
Заняття в школах пропонується призупинити до 6 березня. Дані вимушені заходи пов’язані з тим, що впродовж тижня в ряді навчальних закладів відсутні вже понад 30% учнів у зв’язку із захворюваннями на ГРВІ та грип, кількість хворих продовжує збільшуватися.
Наприклад, у школах №151, №137 і №325 відсутні понад 30% учнів, у школі-садку «Дивосвіт» та школі №249 пропускають заняття у зв’язку з хворобою близько 32% учнів.
Крім цих навчальних закладів, на 7 днів рекомендовано призупинити заняття в Києво-Печерському ліцеї «Лідер», ліцеї туризму, гімназії «Потенціал», а також у ще кількох інших школах Києва.
За матеріалами korrespondent.net

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.