Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

У Києві померла жінка від пандемічного грипу

06.01.16
Як повідомляє санепідемстанція, хвороба спричинила важкі ускладнення.
«Це перший лабораторно підтверджений випадок смерті від грипу в нинішньому епідсезоні. На жаль він підтверджує попередження лікарів, що не такий страшний грип, як його ускладнення. Хвора із ожирінням у групі ризику, тому таким людям рекомендовано не нехтувати, як специфічною, так і неспецифічною профілактикою», — головний санітарний лікар Києва Олег Рубан.
Жінка захворіла 17 листопада, звернулась до лікарні, але письмово відмовилась від госпіталізації. Хвора пішла додому з рекомендаціями щодо амбулаторного лікування. Вже за три дні вона знову звернулась до інфекційного відділення і була госпіталізована. У зв’язку з погіршенням стану пацієнтку перевели до відділення інфекційної реанімації, де вона померла 24 листопада. В неї було діагностовано дуже важкий перебіг грипу, двобічну пневмонію, дихальну та серцево-судинну недостатність та ожиріння третього ступеню. Також відомо, що цієї ж ночі загинула мати цієї жінки – за непов’язаних із грипом причин.
Порівняно з минулим тижнем по всій території України відзначається збільшення інтенсивності епідемічного процесу. Темп приросту збільшився серед дорослого населення на 1,4 %, серед дітей до 17 років – 7,8 %. Загалом рівень захворюваності поточний період на 1,2 % менше аналогічного періоду минулого епідемічного сезону та відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.
Найвища захворюваність на грип та ГРВІ зареєстрована в Київській, а найменша у Харківській областях. Проте показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в усіх регіонах України.
Джерело: http://tsn.ua

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.