Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

У курячому м’ясі виявлено смертельно небезпечний вірус-мутант

24.12.15
Як стало відомо, у курячому м’ясі було зафіксовано смертельно небезпечний вірус-мутант, який спроможний викликати пневмонію та зробити людський організм несприйнятливим до традиційних методів лікування.
Першого хворого було зареєстровано близько місяця тому на території Китаю, але тамтешні фахівці рівень потенційної небезпеки нової хвороби недооцінили. Вчені ж з Європи забили на сполох зразу після того, як тільки було госпіталізовано пацієнта зі схожими симптомами в Данії. Після проведення стандартних досліджень і необхідних аналізів було з’ясовано, що жителя Данії вразив вірус, який містить ген-мутант MCR-1. Тому він не сприймає навіть найпотужніші традиційні препарати, які застосовуються зазвичай для лікування в таких випадках.
Вченими з Данії було відразу розпочато пошук альтернативних методів лікування від нового вірусу, на їх думку, можливо доведеться застосовувати різні мікси з ліків.
Однак, на думку професора медицини Крістофера Томаса (університет Бірмінгема), на розробку ефективної вакцини знадобиться чимало часу, а вірус за цей час можливо встигне завдати нищівної шкоди безлічі людей.

У Європі новий вірус опинився скоріш за все через постачання партії інфікованих курчат, тому що перед тим, як занедужати, хворий данець їв саме м’ясо курки.

Джерело: http://expres.ua/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.