Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

У всіх школах Чернівців оголошено вимушені канікули

05.12.16

У місті на ГРВІ та грип захворіло понад 4 000 учнів (це близько 16% від загального числа учнів м.Чернівці), в школах тимчасово введений карантин, щоб уникнути поширення хвороб.

Як повідомив Олексій Каспрук, мер Чернівців, в 11 навчальних закладах був перевищений епідемічний поріг. Однак міським управлінням охорони здоров’я ці дані поки не підтверджуються. Іншими словами — багатьох дітей немає на заняттях в школах, проте в той же час дуже мало звернень до лікувальних установ.

Дитсадки тим часом продовжують працювати в штатному режимі — в них з-за більшої ізольованості груп дітей грип та ГРВІ не поширюється так швидко.

Нагадаємо, що протягом жовтня грип та ГРВІ почали атакувати дітей України. Зокрема, за останній тиждень жовтня в Україні на ГРВІ та грип захворіло 162 689 українців, з цієї кількості більше 66% склали діти у віці до 17 років.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.