Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

У Японії створили ліки, здатні вилікувати грип за день

18.11.15
Японськими вченими було створено перші у світі ліки, якы здатны вилікувати від грипу всього за один день. За повідомленнями ЗМІ, препарат мають намір випустити в 2018 році.
Як повідомляється, нові ліки запобігають поширенню вірусу грипу, а також вбивають його. Препарат блокує доступ до вірусу ферментів, які необхідні для його розмноження. Завдяки такому механізму дії, для одужання достатньо одного дня прийому препарату.
Перші клінічні випробування нового препарату вже пройдені в Японії, він показав свою ефективність. Другий етап клінічних досліджень планують розпочати вже в листопаді, коли кількість захворювань на грип істотно збільшиться. На цьому етапі препарат буде випробуваний вже на кількох сотнях пацієнтів.
У разі остаточного підтвердження ефективності, а також безпеки розробленого препарату і завершення необхідних формальностей для його ліцензування, Міністерство охорони здоров’я Японії вважає можливим початок його продажів вже в 2018 році.
За матеріалами http://health.obozrevatel.com/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.