Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

У Європі поширюється високопатогенний грип

18.11.16

Госпродпотребслужба поінформувала про ускладнення епізоотичної ситуації, пов’язаної зі спалахом пташиного грипу, а також хвороби Ньюкасла в ряді європейських країн.

Спалахи пташиного грипу та хвороби Ньюкасла зафіксовані серед диких і перелітних птахів на території східної та західної Європи. До переліку потенційно небезпечних країн потрапили: Швейцарія, Німеччина, Австрія, Румунія, Болгарія, Польща, Угорщина, Нідерланди.

Відповідно до офіційної інформації МЕБ (Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин), були зафіксовані випадки захворювання птиці хворобою Ньюкасла в Болгарії, а також на високопатогенний пташиний грип на території Угорщини.

У зв’язку із епізоотичною ситуацією, що склалася, Госпродпотребслужба тимчасово заборонила імпорт в Україну з цих країн м’яса птиці, а також продуктів та сировини з них. Виняток становлять продукти і сировина, що пройшли обробку методами, що гарантують знищення збудників даних небезпечних вірусних захворювань.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.