Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

У Закарпатті склалася вельми складна ситуація з грипом

26.01.15
За перші 4 тижні січня 2015 в ЛПУ (лікувально-профілактичні установи) Закарпатської області звернулося 3 415 мешканців з приводу захворювання на грип та інші ГРВІ.
За інформацією Вікторії Дьордяй (начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Закарпатській області), рівень захворюваності в регіоні на ГРВІ та грип збільшився порівняно з попереднім звітним тижнем в 1,6 рази. Із загальної кількості захворілих — 58,0% це діти, віком до 17 років. Рівень захворюваності на ГРВІ та грип серед населення Закарпатської області склав 27,2 на 10 000 населення (це на 45,7% нижче епідпорогу).
Найвищі показники захворюваності на грип та інші ГРВІ зареєстровані в м.Ужгород. Найнижчі — у Рахівському районі. Серед дітей найбільш високий рівень захворюваності зареєстрований у віковій групі 5-14 років (всього 877 випадків). Загалом було госпіталізовано 4,4% від усієї кількості захворілих, з них 71,1% склали діти.
Всього, з початку епідемічного сезону, було щеплено від грипу 3 182 людини. З них 30,7% — це діти до 17 років. Всі жителі, які пройшли вакцинацію, відносяться до груп епідемічного та високого професійного ризику, медичні працівники. За минулий тиждень вакцинацію пройшли 7 дітей груп медичного ризику та 13 медичних працівників.
Фахівці Держсанепідслужби Закарпатській області продовжують моніторинг рівня захворюваності населення на ГРВІ та грип.

За матеріалами ua-reporter.com

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.