Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

У Житомирській і Дніпропетровській областях оголошено епідемію грипу

25.01.16
За інформацією Андрія Кондратьєва, начальника головного управління СЕС у Дніпропетровській області, в регіоні оголошено епідемію грипу.
На поточний момент епідемічний поріг в Дніпропетровській області перевищений в 2,1 рази, а показник захворюваності досяг 88,1%. За інформацією фахівців, в області зараз циркулює вірус грипу А/H1N1, його за останні 3 дні діагностували вже у 32 хворих. За минулий тиждень захворюваність на грип та ГРВІ зросла у два рази в порівнянні з аналогічним періодом до цього (захворіло 29 300 осіб).
За інформацією Державної СЕС в Житомирській області, епідемічний поріг на даний момент перевищено на 21%. Перевищення епідемічного порогу зафіксовано вже в 19 адміністративних територіях Житомирської області.
Дніпропетровська та Житомирська області стали вже четвертим і п’ятим регіонами, після Рівненської та Донецької областей, в яких раніше вже була зафіксована епідемія грипу.
За даними обласної СЕС, на 96,5% збільшилася захворюваність серед дітей різного віку. Зокрема, в 2,3 рази частіше стали хворіти школярі віком від 5 до 17 років.

За матеріалами http://censor.net.ua/ 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.