Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

У зв’язку зі спекою лікарі попереджають про небезпеку для дітей і людей з серцевими хворобами

25.05.15
Батьки повинні берегти своїх дітей, адже саме вони найбільше страждають від спеки. У своєму коментарі УНН про це повідомив Анатолій Вершигора, директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м.Києва.
Як зазначає Анатолій Вершигора, найнебезпечніший час у спеку — з 12 до 16:00.
Також директор Центру екстреної медичної допомоги додав, що, крім дітей, серйозних навантажень на організм під час спекотних днів зазнають також і люди, які страждають серцевими захворюваннями та паталогією легенів.
Коли температура навколишнього середовища знаходиться на позначці вище 26-ти градусів — дитячий організм піддається серйозним навантаженням, тому що у дітей ще недостатньо добре функціонують механізми терморегуляції. Також спека небезпечна для людей з серцево-судинними та легеневими захворюваннями.
У зв’язку з тим, що найбільш небезпечний час в спекотні дні — з 12 до 16 годин дня, дітям в цей час краще утримуватися від ігор на відкритих майданчиках і прогулянок на відкритому повітрі, намагатися обирати місця для відпочинку в тіні.
Якщо вам все ж необхідно терміново вийти, по-можливості, одягніть легкий головний убір собі і дитині, візьміть з собою негазовану воду, рекомендують лікарі.

За матеріалами www.amn.net.ua

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.