Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

В Іспанії народилася перша дитина з мікроцефалією

28.07.16

В Іспанії народилася перша дитина з мікроцефалією, що була викликана вірусом Зіка. Після подорожі Латинською Америкою у його матері було діагностовано вірус Зіка. Як повідомляється, згідно останніх статистичних даних Міністерства охорони здоров’я Іспанії, на території держави станом на липень 2016 року вже зафіксовано понад 180 випадків зараження вірусом Зіка, з цієї кількості — 24 зараження у вагітних жінок.

Згідно з інформацією, озвученою Феліксом Кастільо, керівником відділення для новонароджених в лікарні Валь-де-Хеврон (Барселона), дитина знаходиться в стабільному стані, підключати її до системи штучного дихання на даний момент необхідності немає.

Як повідомляли ЗМІ, дитина з мікроцефалією, яка була викликана вірусом Зіка, також народилася на минулому тижні в Нью-Йорку. Згідно даних дослідження, проведеного нещодавно в Ланкастерському університеті (Великобританія), найближчим часом кількість дітей, народжених з мікроцефалією та важкими захворюваннями мозку, може досягти десятків тисяч.

ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) в 2016 році визнала поширення вірусу Зіка надзвичайною медичною ситуацією міжнародного масштабу.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.